LexanTM Elektroizolační fólie

Tato skupina transparentních fólií poskytuje zvýšenou odolnost proti ohni, můžeme ji použít hlavně v elektrotechnickém průmyslu a v signalizační technice.
LEXAN TM , VALOX TM  a ULTEM TM  fólie poskytují cenově efektivní řešení, od jednoduchých plošných izolantů po vysoce komplexní, trojrozměrné EMI/RFI ochrany (stínění). Všechny typy jsou lehce zpracovatelné ocelovými matricemi a tvrdými nástroji a mohou být tepelně anebo za studena tvarované do požadovaného tvaru. Míra kontroly přes blánu je výborná, zaručující uniformitu střihů, nebo záhybů a prevenci proti riziku poškození z důvodu různé tloušťky fólie. Všechny fólie se dají čistě stříhat, hrana je ostrá.

LexanTM FR60, FR63, FR65, FR66 elektroizolační fólie

Tato skupina fólií poskytuje zvýšenou odolnost proti ohni, můžeme ji použít hlavně v elektrotechnickém průmyslu a v signalizační technice.

LexanTM FR700 elektroizolační fólie

Neprůsvitná černá folie LexanTM FR je polykarbonátový materiál se sníženou hořlavostí, texturou povrchu a osobitými vlastnostmi. Je velmi odolný vůči proděravění a tuto vlastnost si udržuje i při mezních teplotách. Vysoká odolnost vůči proděravění, výborné dielektrické vlastnosti, nízká hořlavost (UL94 V-0) tomuto materiálu předurčuje aplikaci pro izolační bariéry, včetně izolace na zařízeních pro vysokonapěťové dodávky elektrické energie, pro tlačené plošné stroje a monitory. Funguje také jako výborný nosič pro EMI/RFI ochrany na bázi fólií.

Valox FR1 elektroizolační fólie

Valox FR1 - fólie je z materiálu polybutyléntereftalát s retardérem hoření, který má dobrou odolnost vůči teplotě a chemikáliím a výborné dielektrické vlastnosti. Tyto vlastnosti mu dávají možnost širokého uplatnění v elektronice, jako např. izolace diskových řídících jednotek a izolační bariéry různých strojů. Díky nízké absorpci vlhkosti a vysoké chemické odolnosti je vhodný na laminované EMI/RFI ochrany.

Ultem 1000 elektroizolační fólie

Fólie Ultem se vyrábí z Ultem polyéterimidové živice (PEI). Patří k nejlepším představitelům fólií se zvýšenou odolností vůči teplotám a chemikáliím. Kombinace vysoké tepelné odolnosti třídy H, nízké absorpci vlhkosti a výborných dielektrických vlastností činí fólii Ultem nejžádanějším materiálem pro aplikace vyžadující izolaci při vysokém napětí, pro vysokoteplotní PSA pásky, vymezovací pásky a podložky pro motory a transformátorové obaly.

Využití v praxi

Ochranné bariéry

více informací

Nezávazná poptávka

Tercoplast česká vlajka

 • č.p. 147
  763 15 Hrobice
  Česká republika

Tercoplast česká vlajka

Kontakt

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Navštivte nás

 • pondělí - pátek 7:00 - 16:00

Tercoplast česká vlajka

 • č.p. 147
  763 15 Hrobice
  Česká republika

Tercoplast česká vlajka

Kontakt

 • +420 577 982 496
 • +420 605 204 780
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Navštivte nás

 • pondělí - pátek 7:00 - 15:30