SPECIÁLNÍ DESKY LEXANTM (SL2030, CTG, SG305)


Postupný výzkum a vývoj složení polykarbonátu Lexan™ a povrchových úprav rozšiřuje oblast použití desek Lexan™ v různých odvětvích, jako jsou např. reklama, zdravotnictví, ochrana zraku a jiné.
Pozn: Všechny níže uvedené typy speciálních desek Lexan™ jsou pouze na individuální výrobní objednávku.

LEXANTM SG 305 SPECIÁLNÍ DESKA


Typ s jemně matovaným vnějším povrchem, který rozptyluje světlo a snižuje odraz. Zabraňuje lesku a zabezpečuje dobrou čitelnost kresby. Tento antireflexní povrch je žádáný zejména v reklamním průmyslu.
Tloušťka: 2 / 3 / 4 / 5 / 6 a 8 mm.

LEXANTM SG 305 OB SPECIÁLNÍ DESKA


Tato deska v opálovém (mléčném) zabarvení s vysokou difuzí splňuje náročné požadavky v reklamě, kde se používá na podsvícení LED technologie. Má dostatečnou propustnost světla a požadovaný rozptyl na to, aby osvětlená plocha byla homogenní – jednotlivé LED „body“ nejsou rozeznatelné. Povrch z jedné strany je matný – antireflexní.
Tloušťka: 2 / 3 / 4 / 5 / 6 a 8 mm.

LEXANTM SL 2030 SPECIÁLNÍ DESKA


Typ opticky čisté desky s UV stabilizací, určené na různé kryty, štíty, pomůcky sloužící ochraně zraku a tváře. Např. výměnné ochranné clony na přístrojích, svářečských kuklách, sportovních brýlích apod.
Tloušťka: 0.75 / 1 / 1.5 / 2 a 3 mm.

LEXANTM CTGXT SPECIÁLNÍ DESKA


Je deska s oboustranně tvrzeným povrchem se zvýšenou odolností proti poškození otěrem nebo proti různým chemikáliím. Používá se na ochranné pomůcky zraku, průzory přileb, masek a jiných ochranných štítů.
Tloušťka: 0.75 / 1 / 1.5 / 2 / 2,5 mm.

LEXANTM CTGXT AF (ANTIFOG) SPECIÁLNÍ DESKA


Speciální typ s jednostranně tvrzeným povrchem se zvýšenou odolností proti poškození otěrem a se zvýšenou odolností vůči různým chemikáliím. Druhá, vnitřní strana desky má speciální úpravu proti zamlžení. Tento typ desky je vhodný na uzavřené brýle, štíty přileb a různé průzory na ochranných pomůckách.
Tloušťka: 0.75 / 1 / 1.5 / 2 / 3 / 4 a 5 mm.

VYUŽITÍ V PRAXI


REKLAMNÍ TABULE A PŘEDMĚTY

OCHRANNÉ POMŮCKY ZRAKU

DISPLEJE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kontakt

č.p. 147, 763 15 Hrobice
Česká republika

+420 577 982 496
+420 605 204 780
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.